Opisy produktów

Profesjonalne wsparcie SEO – wyższa pozycja w internecie
Naszym Partnerom zapewniamy zoptymalizowane pod katem SEO opisy produktów dedykowane pod platformę hurtową.
Opisy nie powielają się (inne od opisów dla sprzedaży detalicznej). Opisy do pobrania za pomocą pliku xml – po potwierdzeniu nowo zarejestrowanego konta partnera przez administratora hurtowni (równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie zdjęć i opisów naszej hurtowni).
Tworzone przez nas opisy są przyjazne dla wyszukiwarek internetowych.
Dzięki temu wspomagają pozycjonowanie i działania promujące stronę, serwis, portal, na którym znajdą się produkty VEROSTILO.

Copywriting – sztuka perswazji drogą dotarcia do klienta
Opisy produktów tworzymy samodzielnie, rękami doświadczonych copywriterów, którzy doskonale znają specyfikę naszego towaru, potrzeby i zachowania potencjalnych klientów. Tworzone u nas opisy cechują się zarówno oryginalnością, jak i pomysłowością a dodatkowo mają charakter pozycjonujący.
Najpierw targetujemy, potem szukamy sposobów, by szybko i skutecznie dotrzeć do wybranych klientów. Polecamy znakomite pióro naszych copywriterów.

Niżej copywriting dla wybranej torebki VEROSTILO:
misja TOREBKA IDEALNA
Casual romantic to typ torebek z najnowszej partii VEROSTILO. Limitowana seria dla kobiet ceniących swobodę i funkcjonalność. Łączy ze sobą sportowy krój worka z słodkim i dziewczęcym ażurkiem. W tym szaleństwie jest metoda – metoda na torebkę idealną! Sprawdzi się na każda okazję – nieważne czy wybierasz się na spotkanie z przyjaciółmi, oficjalny biznes lunch czy kameralne rodzinne spotkanie. Na torebce Roma Furato możesz polegać. Praktycznie i na luzie, taki styl wybierają aktywne kobiety. Torebka wykonana jest z naturalnej skóry cielęcej, która w towarzystwie drobnego ażurku tworzy efektowną całość. Pojemne wnętrze szczelnie zamykane na suwak. W środku dwie komory, odgrodzone od siebie zamkniętą przegrodą. Dodatkowo 3 kieszonki: 1 zamknięta i 2 otwarte. Skarby, które lubisz mieć zawsze pod ręką, schowasz w zamykanej na suwak kieszonce, z umieszczonej z tyłu modelu. Torebka równie dobrze prezentuje się po dopięciu długiego paska – luźno zawieszona na ramieniu. Spokojnie pomieści dokumenty formatu A4.